26 Eylül 2013 Perşembe

MUA Undressed Palette

Daha önce tanıttığım MUA Heaven & Earth'ün bir benzer paleti de Undressed. Bu palet Urban Decay Naked 1 palete dupe olarak gösteriliyor, renkler de zaten aşırı benziyor.İki adet mat (ilk sıra 3. ve 5. farlar) ve 10 adet ışıltılı ama sim içermeyen fardan oluşan bir palet.

 Renk dizilimi ile aynı Naked palet, karşılaştırmaları için bu bloga bakabilirsiniz.


Işıltılı farlar kaliteli ve pigmentli fakat mat renkleri sevmedim, fazla renk vermeyen yapıdalar. Swatchlarda da belli olduğu üzere ilk sıradaki 3 renk fazla iyi değil, geriye kalan 9 renk ise gayet belirgin ve tozutmayan farlar. Naked palet kadar güzel olmasa da oldukça iyi bir dupe diyebilirim, özellikle de mat olmayan farları son derece pigmentli.

Bu paleti MUA sitesinde 4 sterline, Gittigidiyor'da ise 30 TL civarına bulabilirsiniz.

Not: Kameramın şarjı Amerikan prizi uçlu olduğundan ve hala da dönüştürücü almadığmdan dolayı yazı yazmakta geciktim, ama bundan sonra her günkü normal yazı rutinime dönüyorum.

8 yorum:

 1. Renkleri gercekten cok güzel güle güle kullan :)

  YanıtlaSil
 2. Kitten ; yazılarını tekrar okumak ne güzel :)

  YanıtlaSil
 3. :)) ingiltereden gelen tost makineme hiç ummadığım bir yerden (bizim mahalle nalburundan) ve çok uygun fiyata donusturucu bulmuştum 3 tl. Bazen çözüm çok yakınımızda olabiliyor :)) en yakın nalbura sormaktan fayda var 

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. evet bakacağım elektrikçilere bu hafta falan :)

   Sil